Tachov na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Tachov
Domů - Portál TachovKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Tachova, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Tipy na výlet > Zábava a rekreace > Lázně > Pravé Pivní lázně

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Pravé Pivní lázně

Fotogalerie:
pravé Pivní lázně
pravé Pivní lázně
pravé Pivní lázně
pravé Pivní lázně
pravé Pivní lázně
pravé Pivní lázně

Náhled webové stránky:
Náhled stránky: Pravé Pivní lázně

Schránka:
Přidej do schránky.

Pravá pivní lázeň je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody ILSANO® o teplotě 34 °C. Přísadu koupele tvoří tmavé Koupelové pivo, vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury hlavním sládkem rodinného pivovaru Chodovar, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin. Hladina lázně je pokryta charakteristickou pivní pěnou karamelové barvy a prostor aromatizován vůní čerstvě uvařeného tmavého piva.

Host je ponořen do připravené lázně, která díky příznivé teplotě vody způsobí postupně mírné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Chmelové mláto působí jako očistný peeling odstraňující z těla unavené části kůže. Živá kultura pivovarských kvasnic předává pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny a sacharidy a přispívá tak k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky. Kyselina uhličitá obsažená v minerální vodě ILSANO® ulpívá v podobě mnohačetných bublinek na kůži a tím napomáhá účinné relaxaci těla v jemně perlivé lázni. Pro vyrovnání krevního tlaku, zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům doporučována sklenice přírodního nepasterovaného piva Chodovar, které zároveň příznivě působí i v celém trávicím traktu.

Po koupeli je host uložen na lůžko v prostoru pro relaxaci, zabalen do prostěradla a deky z ovčího rouna. Při tlumeném osvětlení a příjemné hudbě nastává fáze uklidnění organizmu. Prohřáté tělo dokončuje fázi pocení, srdeční činnost se zklidňuje, pozvolna klesá krevní tlak, uvolňují se svaly a obnovuje tělesná energie. Očištěná, omlazená pokožka přijímá účinné prospěšné látky, které po koupeli na pokožce ulpěly a postupně se vstřebávají póry do podkoží. Tělesný odpočinek má odraz v odpočinku duševním a uvolněné tělo dovolí i mysli odpoutat se a uvolnit tok pozitivních myšlenek a energie.

Účinek vyvolán fyzikální difúzí CO2 rozpuštěného ve vodní koupeli. Kůží přijatý oxid uhličitý je rychle odtransportován, takže nedochází k jeho městnání. Vzniká dilatace prekapilární artérie a kapilár. Snižuje se periferní odpor, nastává autotransfuse do periferie těla, pokles krevního tlaku a bradykardie.

Koupelové pivo: Aktivní látky: sacharidy, Sacharomyces cerevisiae Hansen (pivovarské kvasinky), Humulus lupulus (chmel plazivý). Podporují regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňují dermatické projevy a psychické dysharmonie, dále způsobují pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.
Indikace a kontraindikace

Úspěšná léčba lupénky, celulitis, akné. Výborná antistresová terapie. Podpora regenerační schopnosti kůže, celkové zklidňení dermatických projevů a psychické dysharmonie, pokles tlaku a zlepšení oběhu v periferii.


Adresa a kontaktní informace:
PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ
PIVOVARSKÁ 107
348 13  CHODOVÁ PLANÁ

telefon:+420 374 617 100
fax:+420 374 617 000

Poznámka:
Adresa tipu na výlet může být pouze orientační.

Adresa na mapě:
GPS: N49°53'35,52"; E12°43'38,28"
Další kategorie, kde se záznam nachází:
Zpráva pro Pravé Pivní lázně
Vaše jméno:

Váš email:

Váš telefon (+420XXXYYYZZZ):

Zpráva:

Obrázek s 4-místným kódem (pokud je kód nečitelný, můžete ho nekonečně měnit)

4-místný kód z obrázku červenou barvou:

A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 1147

Hledej v okolí

přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě
přetažením ikony nastavíte velikost okruhu vyhledávání
Hledej v okruhu do vzdálenosti km Nastav

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Tachov
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2018 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena